Переваги інтернет-магазину
 • Завжди свіжа кава
  Завжди свіжа кава

  Кращі свіжообсмажені кавові зерна

 • Безкоштовний помол
  Безкоштовний помол

  Можливість покупки відразу меленої кави

 • Кращі ціни
  Кращі ціни

  Найприємніші ціни на всі сорти кави

 • Великий асортимент
  Великий асортимент

  Найбільший вибір кави в Україні

Офіційний інтернет-магазин кави "Віденська Кава"

«Віденська кава» вже 25 років робить все, щоб надати своїм покупцям каву найкращої якості з усіх куточків світу. Ми мріємо, щоб кожен міг насолодитися чашкою улюбленої кави, тому завжди намагаємося покращувати якість свої послуг. Саме тому сьогодні «Віденська кава» рада вас вітати у своєму офіційному інтернет-магазині, в якому представлено понад 50 сортів кави з кращих і найвідоміших плантацій світу, а також 35 еспресо-сумішей, створених і обсмажених кращими технологами «Віденської кави» на власному, найбільшому і високотехнологічному кавовому заводі в Україні. 

Багатство світу кави

Бадьорий аромат міцного напою, поданого в маленькій акуратній чашці, здатний на чудеса. Він допомагає прокинутися навіть найпохмурішим днем, коли бажання залишати постіль здатне перемогти необхідністю відправлятися на роботу або навчання. Ковток гарячої кави наповнює тіло енергією, пробуджує прагнення підкорювати нові вершини, досягати високих результатів. Лише вдихнувши теплу хмаринку повітря, що утворилася над чашкою з темною рідиною, хочеться посміхнутися і сказати - з добрим ранком! Купити каву сьогодні можна не обтяжуючи себе походами в магазин або відвідуванням кав'ярень. Цей смачний, ароматний напій доступний в онлайн режимі. Достатньо лише відвідати інтернет-магазин «Віденська Кава», де кава запропонована у величезній кількості різновидів і придбати її можна в роздріб і оптом.

В асортименті маркету представлено понад 50 сортів арабіки, робусти і кавових сумішей, а також 15 видів ексклюзивної ароматизованої кави. Ми не продаємо розчинний напій, який має мало спільного з міцною справжньою кавою. На сайті кожен любитель справжнього смаку знайде відповідний для себе варіант меленої кави або зерен різного ступеня обсмаження.

Кілька фактів про походження кави

 • Збирати плоди кавового дерева для виготовлення з них напою чоловік почав близько 3000 років тому.
 • Перша заварена кава була приготована з сирих плодів і розчарувала споживачів неприємним смаком. Лише через деякий час зерна стали використовувати, попередньо обсмаживши, що дозволило істотно поліпшити смакові якості напою.
 • Окультурення рослин кави почалося в Ефіопії, звідки поширилося по всьому світу.
 • Сьогодні відомо понад 1000 сортів кави, що відрізняються смаком, ароматом і невловимими деталями, які і роблять готовий напій таємничим і улюбленим цінителями продуктів високої якості.

«Віденська Кава» = якість

Різноманітність натуральної кави в магазинах України дозволяє продегустувати різні варіанти сортів, видів, купажу. Але бути впевненим в якості продукту і його відповідності високим стандартам можна лише в тому випадку, якщо виробник контролює всі етапи його виготовлення.

Компанія «Віденська Кава» на власних виробництвах в Києві і у Львові займається всіма етапами циклу переробки зерен - від моменту поставки сировини до доставки покупцям. Нами проводиться сепарування зерен, обсмажування, помел, фасування і контроль всіх технологічних процесів. Такий підхід до створення продукції дозволяє компанії максимально розкрити смак і аромат напою, що поставляється споживачам, і подарувати всім клієнтам інтернет-магазину справжнє задоволення.

Кава зі Львова: ароматна серія для гурманів

В асортименті інтернет-магазину«Віденська Кава» продукція  представлена в різних категоріях, серед яких особливої уваги заслуговує Львівська ароматна Кава. Це спеціальна серія купажів, запропонована майстрами в зернах або меленому вигляді, яка стане першим кроком на шляху до знайомства з містом Лева. Аромат напою нагадає про вузькі вимощені вулички, старовинні будівлі, Ратушу і маленькі кав'ярні, відомі в усьому світі.

Майстри кавоваріння прагнуть порадувати клієнтів магазину вишуканими сумішами і ароматизованою кавою, класичною арабікою і робустою, приготувати які можна за допомогою різних методів. Міцний еспресо, ароматний мокко, ніжний латте - серед варіацій кави кожен споживач знайде свій ідеальний спосіб заварювання. Комусь до вподоби напій, приготований кавоваркою, а інші не уявляють собі ранок без здійснення ритуалу варіння улюбленого «стимулятора» енергії в турці. Пробудити організм від сну можна будь-яким способом. Головне подбати про наявність смачної, правильної кави.