Львівська ароматна кава

Сортувати за
Будьте в курсі новин у світі кави

Львівська ароманта Кава: багатство автентичного смаку

Львівська ароматна Кава - протягом довгих років користується попитом серед цінителів натурального напою. Багатий асортимент продукції дозволяє купити Львівську каву різних купажів, з приголомшливими за красою ароматизаторами, різного ступеня обсмаження. Це улюблений напій гурманів, що розкривається тонкими гранями аромату і смаку.

У складі сумішей - найкраща арабіка і робуста з плантацій Ефіопії, Бразилії та Індії. Поєднання різних сортів кавових зерен і професійна обробка бобів на всіх етапах виробництва кави дають можливість істотно поліпшити смакові характеристики готового напою і надовго зберегти високу якість зерен.

Багатство смаку кави зі Львова: традиції західних бариста

Якщо ви хоча б один раз відвідали старовинні квартали «міста Лева», значить, аромат справжньої кави вам знайомий не з чуток. Лунає з численних кав'ярень, відкритих вікон будинків і квартир, він вражає своєю багатоликістю і різноманітністю. Запах гарячого шоколаду, ніжних вершків, тягучої карамелі тягне і змушує почати знайомство з Львівською кавою, де б ви не знаходилися - в Києві, Одесі, Харкові чи на батьківщині міцного напою.

Завзяті кавомани гідно оцінять свіжий помел зерен, що дає можливість насолодитися чашечкою улюбленого пиття без зайвої витрати часу. Співробітники компанії «Віденська Кава» допоможуть визначитися з вибором сорту і зроблять, при необхідності, подрібнення зерен до необхідної фракції. Кава зі Львова доступна за привабливою ціною і буде доставлена в будь-яку точку України.

Сьогодні Львівська ароматна Кава користується великим попитом серед споживачів і продається в онлайн-режимі оптом і в роздріб. Залишилося лише вибрати ідеальний варіант для себе або спробувати відразу кілька вишуканих сортів.