Мелена кава

Сортувати за
Будьте в курсі новин у світі кави

Мелена кава: багатство смаку і аромату вишуканого напою

Справжнім знавцям кави добре відомо, що після помелу зерна дуже швидко втрачають свої смакові і ароматичні властивості. Саме тому, кращим і смачним вважається напій, приготований зі свіжозмелених зерен. Але можливість самостійно подрібнювати зернятка є далеко не у кожного споживача. Звичайно, можна придбати кавомолку і перемелювати зерновий продукт безпосередньо перед варінням, але проблема не тільки в цьому. Весь процес займе чимало часу, який є не в усіх. Вихід - купити мелену каву в заводській упаковці, що відрізняється герметичністю, або замовити помел зерен у виробника при покупці.

Як купити натуральну мелену каву і зберегти аромат?

Термін життя меленої кави не такий великий, як у продукції в цільних зернах. Не варто купувати його у великих обсягах, адже за час зберігання смак і ароматичні характеристики можуть постраждати. Оптимальний спосіб завжди мати під рукою хорошу мелену каву - купити її легко в Києві в інтернет-магазині «Віденська Кава». Співробітники компанії пропонують клієнтам замовити каву свіжого помелу різного ступеня крупності. Продукт доступний в декількох видах:

  • фасованному - упаковка здійснюється на власних виробництвах компанії;
  • подрібненому безпосередньо перед відправкою покупцю.

В каталозі маркету представлені сорти різного ступеня обсмаження, що включають арабіку і робусту найвищої якості. Вишукані суміші прийдуться до душі навіть найвибагливішим любителям напою. Їх можна готувати в турці, використовувати для кавоварки, заварювати. Заварна кава на сайті доступна за дуже привабливою ціною, завдяки чому навіть кавомани з невеликим бюджетом відчують себе професійними бариста, додаючи в джезву ароматні частки прогрітих сонцем і оброблених дбайливими руками фахівців зерен.